Гребні тренажери

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Гребні тренажери

Назва

Ціна

Гребний тренажер Besport BS-6032R SWIMMER магнітний чорно-жовтий 11 677 грн
Гребний тренажер Besport BS-1006R BOATER 13 877 грн
Гребний тренажер Besport BS-6031R DRAGER магнітний чорно-жовтий 16 877 грн

Гребний тренажер або «гребля» - це тренажер з історією, він був винайдений в далекому 1871 році як обладнання для тренувань виключно в домашніх умовах.

Попри свою ефективність, гребний тренажер для дому менш популярний, ніж велотренажери або бігові доріжки. Але ті, хто хоч раз спробував позайматися на гребному тренажері, стають його відданими фанатами.

Тренування на цьому виді спортивного обладнання охоплюють як кардіо, так і силові навантаження. Тому гребний тренажер - один з найефективніших для схуднення. Під час занять задіюються близько 82% всіх м'язів організму.

Гребні тренажери besport вже отримали заслужене визнання наших користувачів, завдяки доступній ціні, невеликим розмірам і дивовижній надійності.

Тренування на гребному тренажері підходить як початківцям, так і досвідченим спортсменам. На ньому легко регулювати рівень навантаження, тому він ідеально підходить для інтервальних тренувань. Цей вид тренажера відрізняється тим, що не дає ударних навантажень на суглоби. Ви можете успішно худнути, і при цьому бути впевнені, що ваші коліна і хребет не постраждають.

З нашими тренажерами ви легко можете створити власну зону спорту у своєму будинку. А ми робимо все можливе, щоб тренування приносили вам задоволення і користь!

Більше Менше