Як вибрати орбітрек для дому?

Як вибрати орбітрек для дому?

Роздумуєте, що краще купити: велотренажер, степер, бігову доріжку? Є чудовий компроміс - можна купити орбітрек! Тренажер багатофункціональний та дуже ефективний. Головне вибрати орбітрек для дому, на якому буде зручно займатися. Інакше ви ризикуєте придбати дорогий вішак для одягу.

На що звернути увагу при виборі орбітрека:

  1. Тип навантаження. Бувають механічні, магнітні, електромагнітні та аеромагнітні. Механічні – недорогі, шумні, незручні, вони дедалі рідше з'являються на вітринах магазинів. Аеромагнітні – мають безліч переваг, але для домашнього використання невиправдано дорогі. Оптимальний орбітрек для схуднення – магнітний чи електромагнітний. Навантаження створюється за допомогою магніту, який наближається до маховика, але не торкається його. При такому принципі роботи зношування деталей мінімальне, шуму майже немає, а навантаження регулюється плавно.
  2. Максимальна вага користувача - вибирайте із запасом в 10-15 кг, інакше тренажер буде працювати на піку можливостей, і прослужить менше, ніж хотілося.
  3. Вага тренажера та вага маховика. Впливає на стійкість, плавність ходу та інтенсивність навантаження. Звичайно, що більше, то краще. Але великий тренажер і місця займає більше, та й ціна зростає разом із вагою маховика.
  4. Довжина кроку. Більшість тренажерів розраховані на користувачів стандартного зросту. Якщо ваш зріст суттєво відрізняється від середніх показників у більшу чи меншу сторону, уважно вивчіть цей параметр, перш ніж зробити покупку.
  5. Додаткові функції. Не обов'язкові, але полегшують життя і роблять тренування комфортнішими. Це можуть бути додаткові аксесуари – тримач для пляшки з водою, підставка для планшета, багатофункціональний комп'ютер. Можуть бути конструктивні особливості: ролики для транспортування або можливість складання.

Орбітреки Besport

Тренажер-орбітрек від Besport – це поєднання європейської якості та української ціни. Наші орбітреки розраховані на користувачів вагою 120-125 кг. При цьому вони компактні, мобільні, але водночас стійкі та надійні. 8 рівнів навантаження, вимірювання основних показників тренування та наявність сертифікату якості – забезпечують і ефективність, і безпеку. Бажаєте отримати додаткову інформацію? Наші менеджери з радістю розкажуть усе про наши тренажери, чи то орбітрек, чи бігова доріжка, степер чи велотренажер.